متن آهنگ | وی بلاگ
متن آهنگ , تکست آهنگ ,لیریک آهنگ, متن رپ,تکست رپ,لیریک رپ,ورس رپ,متن آهنگ های هیپ هاپ,تکست آهنگ های هیپ هاپ,والپیپر خوانندگان ایرانی,نقد و بررسی آهنگ های رپ

پرطرفدار و پرفالوور ترین سلبریتی ها در اینستاگرام • فارسی ها


lele pons/ پونز له له پونز Lele Pons Lelepons@ خواننده ۳۶M او از شخصیت‌های اینترنتی معروف است که بازیگری، خوانندگی و عرصه مد نیز به معروفیت وی دامن زده است. زاک افران / zac efran زاک افرون Zac Efran zacefran@ بازیگر ۴۰M زاک افرون در ۱۸ اکتبر ۱۹۸۷ متولد شد و در نوجوانی پا به عرصه بازیگری نهاد و تاکنون برنده جوایز متعددی شده است. او هم صاحب یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است. زین مالک / zeyn malek زین ملک Zyen Malek Zayn@ خواننده ۳۱M زین ملک که خواننده معروفی است در سال ۲۰۱۶ توانست آلبوم تک نفره ذهن من را منتشر کند که موفقیت زیادی را برای وی به ارمغان آورد و تحسین منتقدین را نیز در پی داشت. دیپیکا پادوکن / Deepika Padukone دیپیکا پادوکنه Deepika Padukone DeepikaPadukone@ بازیگر ۳۸M وی یکی از سوپر استارهای بالیوود است. وی کارنامه و آثار درخشانی دارد و از شخصیت‌های محبوب نیز شناخته می‌شود. کانر مک گرگور / Conor McGregor کانر مک گرگور Conor McGregor thenotoriousmma@ مبارز هنرهای رزمی ۳۱٫۵M کانر مک گرگور توانسته است تاکنون در دو وزن مختلف در مسابقات UFC به مقام قهرمانی دست یابد. با این حال قهرمانی‌های مختلف در هنرهای رزمی و بوکس معروفیت زیادی را برای وی رقم زده است. ادل / Adele ادل Adele adele@ خواننده ۳۲M ادل از خوانندگان و ترانه‌سرایان مطرح برتانیایی در جهان است. وی برنده جوایز مختلفی از جمله جایزه اسکار و گلدن گلوب برای فیلم اسکای‌فال شده است. پل پوگبا / Paul Pogba پل پوگبا Paul Labile Pogba Paulpogba@ فوتبالیست ۳۷M پل پوگبا از فوتبالیست‌های فرانسوی است که هم‌اکنون برای تیم منچستر یونایتد بازی می‌کند. وی همچنین از بازیکنان تیم ملی فراسنه نیز محسوب می‌شود. emilia clark/املیا کلارک امیلیا کلارک Emilia Clarke emilia-clarke@ بازیگر ۲۵M

امیلیا کلارک بازیگر بریتانیایی است که با بازی در فیلم Game of Thrones توانست توانایی‌های خود را اثبات کند و به معروفیت قابل توجهی دست یابد.

Noah Centineo نوحا سنتینو Noah Centineo ncentineo@ بازیگر ۱۷M نوحا سنتینو یک بازیگر آمریکایی است که بازی در فیلم‌های مختلفی را در کارنامه کاری خود دارد. پائولو دیبالا / Paulo Dybala پائولو دیبالا Paulo Dybala Paulodybala@ فوتبالیست ۳۲M پائولو دیبالا از بازیکنان آرژانتینی پست هافبک هجومی است که در تیم ملی آرژانتین و همچنین تیم یوونتوس بازی می‌کند. Ryan Reynolds/ رایان رینولدز

رایان رینولدز

Ryan Reynolds vancityreynolds@ بازیگر ۳۲M او متولد سال ۱۹۷۶ میلادی است و از سال ۱۹۹۰ نیز به جلوی دوربین رفت و تاکنون در فیلم‌های زیادی به ایفای نقش پرداخته است. آلیا بات / Alia Bhatt آلیا بات Alia ✨⭐️ aliaabhatt@ بازیگر ۳۵M آلیا بات از هنرمندان هندی است که در عرصه بازیگری و خوانندگی به فعالیت می‌پردازد. وی که در سال ۱۹۹۳ به دنیا آمده تاکنون در فیلم‌های مختلفی به ایفای نقش پرداخته است. Virat-Kohli

ویرات کوهلی

Virat Kohli virat.kohli@ بازیگر ۳۹M ویرات کوهلی از بازیگران سرشناس هندی است که تاکنون توانسته است در فیلم‌های مختلفی به ایفای نقش بپردازد و برنده جوایز متنوعی نیز شود. will smith / ویل اسمیت ویل اسمیت Will Smith willsmith@ هنرپیشه ۳۶M ویلیام سامیت آمریکایی علاوه بر هنرپیشگی در عرصه خوانندگ، تهیه‌کنندگی و صداپیشگی نیز فعالیت می‌کند.و به عنوان یکی از قدرتمندترین بازیگران هالیوود نیز شناخته می‌شود.  Dan Bilzerian دن بیلزریان Dan Bilzerian danbilzerian@ شخصیت اینترنتی ۲۸M دن بیلزریان یکی از شخصیت‌های معروف در رسانه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام است. Millie-Bobby-Blue / میلی بابی براون میلی بابی براون Millie Bobby Brown milliebobbybrown@ بازیگر ۲۷M میلی بابی بروان بازیگر اسپانیایی است که در انگلیس زندگی می‌کند و از برترین بازیگران و مدل‌های بریتانیایی نیز محسوب می‌شود.  Kylian Mbappé کیلین ام‌باپه Kylian Mbappé k.mbappe@ فوتبالیست ۳۳M کیلین ام‌باپه از فوتبالیست‌های تیم ملی فرانسه است که تاکنون برای باشگاه‌های همچون موناکو و پاری سن‌ژرمن نیز بازی کرده است. لیلی رینهارت / Lili Reinhart لیلی راینهارت Lili Reinhart lilireinhart@ بازیگر ۱۹M لیلی راینهارت یکی از بازیگران مطرح آمریکایی است که فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۲۰۰۸ آغاز نمود. بلیک لایولی / blake lively بلیک لایولی Blake Lively blakelively@ بازیگر ۲۵M بلیک لایولی دیگر بازیگر مطرح و مدل آمریکایی است. گفتنی است این بازیگر برای بازی در سریال دختر سخن چین شناخته می‌شود. محمد صلاح / mohammed-salah محمد صلاح Mohamed Salah mosalah@ فوتبالیست ۳۱M محمد صلاح از بازیکنان فوتبال مصری است که در باشگاه لیوپول نیز بازی می‌کند. وی در پست‌های هافبک هجومی و حمله و وینگر راست بازی می کند.  Amanda Cerny / آماندا سرنی آماندا سرنی Amanda Cerny amandacerny@ بازیگر ۲۵M آماندا سرنی یکی از بازیگران مطرح و شناخته شده در جهان محسوب می‌شود که دارای یکی از پرطرفداراترین پیج های اینستاگرام است. ونسا آن هاجنز / Vanessa Hudgens ونسا هاجنز Vanessa Hudgens vanessahudgens@ بازیگر ۳۵M ونسا هاجنز از خوانندگان مطرح و همینطور بازیگر آمریکایی است. او در فیلم‌های تلویزیونی سریال‌های مختلفی به ایفای نقش پرداخته است. sehon/سهان سهون SEHUN oohsehun@ هنرپیشه ۱۷M سهون، بازیگر، خواننده رپ و مدل کره‌ای است و به عنوان یکی از پرطرفدارترین هنرمندان اینستاگرامی نیز شناخته می‌شود. کریس همسورث /Christopher Hemsworth کریس همسورث Christopher Hemsworth chrishemsworth@ بازیگر ۳۸M کریث همسورث از بازیگران شناخته شده جهانی اهل استرالیا است و برای فیلم‌های شناخته‌ شده‌ای از جمله پیشتازان فضا شناخته می‌شود. دانیل هرناندز /6ix9nine دانیل هرناندز ۶ix9ine ۶ix9ine@ خواننده ۱۴M دانیل هرناندز یکی از خوانندگان معروف آمریکایی و شخصیت مشهور اینترنتی است. او برای خواندن آهنگ‌های اعتراضی نسبت به مشکلات مختلف جامعه معروف است. برونا مارکزینه / Bruna Marquezine

برونا مارکزینه

Bruna Marquezine brumarquezine@ هنرپیشه ۳۳M برونا مارکزینه از هنرمندان برزیلی است که در عرصه مد و بازیگری به فعالیت هنری می‌پردازد. BaekHyun / بک هیون بک هیون .BaekHyun baekhyunee_exo@ بازیگر و خواننده ۱۳٫۶M بک هیون از خوانندگان و بازیگران کره‌ای است که  خوانندگی را از سن ۱۱ سالگی شروع کرد و توانست حضور درخشانی را در این عرصه تجربه کند. شرادها کاپور / shraddha kapoor

شرادها کاپور

Shraddha shraddhakapoo@ بازیگر ۳۲M شرادها کاپور از بازیگران کشور هند است که تاکنون در فیلم‌های مختلفی به ایفای نقش پرداخته است. مارسلو وییرا جونیور /Marcelo Vieira Jr. مارسلو وییرا جونیور Marcelo Vieira Jr. marcelotwelve@ فوتبالیست ۴۰M مارسلو وییرا که اغلب با نام مارسلو نیز شناخته می‌شود از بازیکنان تیم ملی برزیل و باشگاه رئال مادرید محسوب می‌شود. جیمز چارلز /James Charles جیمز چارلز James Charles jamescharles@ مدل ۱۶M جیمز چالز از شخصیت‌های معروف اینترنتی است که در عرصه مدلینگ فعالیت می‌کند و یکی از پرطرفداراترین پیج های اینستاگرام را دارد. Barack Obama / باراک اوباما باراک اوباما Barack Obama barackobama@ سیاستمدار ۲۴M باراک اوباما چهل و چهارمین رئیس جمهور ایلات متحده بود که از سال ۲۰۰۹ تا سال ۲۰۱۷ در این سمت به فعالیت پرداخت. ویندرسون نیونز ویندرسون نیونز Whindersson Nunes whinderssonnunes@ کمدین ۳۳M ویندرسون نیونز از کمدین‌های برزیلی مشهور است که از سال ۲۰۱۳ با ویدیوهای کمدی خود شخصیتی معروف شناخته می‌شود. کی جی آپا / K G Appa کی جی آپا K G Appa kjapa@ بازیگر و خواننده ۱۶M کی جی آپا بازیگر نیوزلندی که در کنار بازیگری به خوانندگی هم می‌‎پردازد و دارای یکی از پرطرفداراترین پیج های اینستاگرام نیز است. زلاتان ابراهیموویچ / Zlatan Ibrahimović زلاتان ابراهیموویچ Zlatan Ibrahimović iamzlatanibrahimovic @ فوتبالیست ۳۸M زلاتان ابراهیموویچ از بازیکنان فوتبال اهل سوئد است که تاکنون در تیم‌های پرافتخاری بازی کرده است. liza koshi/ لیزا کوشی لیزا کوشی Liza Koshy lizakoshy@ بازیگر ۱۸M لیزا کوشی متولد ۱۹۹۶ است. وی از بازیگران و کمدین‌های معروف آمریکایی به شمار می‌رود. Philippe Coutinho/فلیپه کوتینیو فلیپه کوتینیو Philippe Coutinho phil.coutinho@ فوتبالیست ۲۰M فلیپه کوتینیو از بازیکنان تیم ملی فوتبال برزیل و بارسلونا است که در پست هافبک هجومی و وینگر بازی می‌کند. bruno mars/ برونو مارس برونو مارس Bruno Mars brunomars@ خواننده، مدل ۲۲M برونو مارس از هنرمندان آمریکایی است که در عرصه خوانندگی، نوازندگی درام و گیتار فعالیت می‌کند. تام هالند / tom holland تام هالند Tom Holland tomholland2013@ بازیگر ۱۲٫۶M تام هالند از بازیگران آمریکایی است که با بازی به عنوان اسپایدرمن جدید شناخته شده است. وردل کری / Wardel curry استفن کری Wardel Curry stephencurry30@ بسکتبالیست ۲۷M استفن کری از بسکتبالیست‌های مشهور آمریکایی است. علاوه بر این به عنوان یکی از بهترین بازیکنان بسکتبال جهان شناخته می‌شود. لیدی گاگا / lady gaga لیدی گاگا Lady Gaga ladygaga@ خواننده، ترانه سرا ۳۷M لیدی گاکا یکی از مشهورترین خوانندگان، ترانه سرایان و بازیگران آمریکایی است. وی یکی از خوانندگانی است که پرفروش‌ترین آهنگ‌ها را دارد. Madelaine Petsch / مادلین پچ مادلین پچ Madelaine Petsch madelame@ بازیگر ۱۶M مادلین پچ یکی از بازیگران آمریکایی است و اغلب با فیلم ریوردیل شناخته می‌شود. lili pump / لیل پامپ لیل پامپ Lilpump lilpump@ خواننده و ترانه سرا ۱۷M گیزی گارسیا با نام هنری لیل پامپ متولد سال ۲۰۰۰ بوده و شخصیتی معروف در حوزه موسیقی محسوب می‌شود. dua-lipa / دوآ لیپا دوآ لیپا Dua-lipa dualipa@ خواننده و ترانه سرا

۳۳M

دوآ لیپا از خوانندگان و ترانه سرایان موفق انگلیسی است که در عرصه مدلینگ نیز به فعالیت می‌پردازد. zidan / زیدان زین الدین زیدان Zidane zidane@ مربی حرفه‌ای ۲۳M زین‌الدین زیدان مربی حرفه‌ای و از بازیکنان سابق تیم ملی فرانسه است. سرجیو روموز / Sergio Ramos سرخیو راموس Sergio Ramos sergioramos@ فوتبالیست ۳۴M سرخیو راموس از بازیکنان تیم رئال مادرید و همچنین تیم ملی اسپانیا است که در پست دفاع بازی می کند. آماندا سرنی Amanda Cerny amandacerny@ بازیگر ۲۵M آماندا کرنی از بازیگران و مدل‌های هندی است که یکی از پرطرفداراترین پیج های اینستاگرام را دارد. رانویر سینگ /Ranveer Singh رانویر سینگ Ranveer Singh ranveersingh@ بازیگر ۲۶M رانویر سینگ از بازیگران مشهور هندی و سینمای بالیوود است. اشکی کومار / Akshay Kumar آکشی کومار Akshay Kumar akshaykumar@ بازیگر ۲۸M آکشی کومار از بازیگران مشهور و معروف بالیوود بوده که دارای یکی از پرطرفداراترین پیج های اینستاگرام نیز است. Marshall Mathers / مارشال متر امینم Marshall Mathers eminem@ خواننده ۲۶M امینم از خوانندگان رپر آمریکایی از که در بخش تهیه کنندگی، ترانه سرایی و سایر حوزه ها به فعالیت می‌پردازد. Narendra Modi/نارندا مودی نارندا مودی Narendra Modi narendramodi@ نخست وزیر ۲۶M نارندا مودی سیاستمدار هندی است که اکنون وظیفه نخست وزیری را در کشور هند برعهده دارد. Juanpa Zurita جوانپا زوریتا Juanpa Zurita eljuanpazurita@ بازیگر ۲۲M جوانپا زوریتا از بازیگارن و شخصیت‌های معروف اینترنتی اهل مکزیک و صاحب یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است. Nusret Gökçe نصرت گوکچه Nusr_et#Saltbae nusr_et@ آشپز ۲۳M نصرت گوکچه با نام مستعار Salt Bae آشپزی معروف اهل ترکیه و صاحب یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است.  Jacqueline Fernandez/ ژاکلین فرناندز ژاکلین فرناندز Jacqueline Fernandez jacquelinef143@ بازیگر ۳۱M ژاکلین فرناندز هنرپیشه و بازیگر بحرینی-سریلانکایی است. همچنین وی در سال ۲۰۰۶ به عنوان بهترین دوشیزه جهان شناخته شد. zac-king/ زاک کینگ زک کینگ Zac King zachking@ بازیگر ۲۱M زک کینگ از هنرمندان آمریکایی است که در حیطه تهیه‌کنندگی و همچنین بازیگری فعال است. آنتونیو گریزمن/Antoine Griezmann آنتوان گریزمن Antoine Griezmann antogriezmann@ فوتبالیست ۲۷M آنتوان گریزمن بازیکن تیم ملی فرانسه و اتلتیکو مادرید است و در پست مهاجم بازی می‌کند. او نیز یکی دیگر از فوتبالیست‌هایی است که صاحب یکی از پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام است. kimberly loaiza / کیمبارلی لوازا کیمبرلی لوازا Kimberly Loaiza kimberly.loaiza@ شخصیت اینترنتی ۱۴M کیمبرلی لوازا، یوتوبر و از شخصیت های معروف اینستاگرام است که ملیتی مکزیکی دارد. لوئیس تاملینسون / Louis Tomlinson لوئیس تاملینسون Louis Tomlinson louist91@ خواننده ۱۴M لوئیس تاملینسون یک خواننده و ترانه سرای انگلیسی است که البته سابقه بازیگری نیز دارد.
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

مطالب مرتبط

    [related_post id="1301"]

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.
http://www.20script.ir